ALPINUS / CAMPUS

ALPINUS / CAMPUS

ALPINUS

Alpinus to jedna z pierwszych i najlepiej rozpoznawanych marek outdoorowych w Polsce. To marka, dzięki której młodzi, aktywni turyści rozpoznają się na polskich i zagranicznych szlakach i górskich stokach.
Alpinus jest techniczną marką specjalistycznej odzieży i sprzętu, projektowaną z myślą o entuzjastach różnych aktywności outdoorowych.
Jeśli górskie wędrówki i zdobywanie szczytów są twoją pasją, lub szukasz produktów w których zastosowano innowacyjne technologie, które mają zapewnić maksymalny komfort nawet w ekstremalnych warunkach – Alpinus jest dla Ciebie!
Jeśli po prostu lubisz aktywny tryb życia i szukasz wygodnej, trwałej i praktycznej odzieży, to też znajdziesz w Alpinusie coś dla siebie…

Wiemy jak ważne jest, aby to co nosisz na co dzień dawało pełen komfort w każdych warunkach. Tym bardziej jest to ważne,kiedy aktywnie spędzasz czas na świeżym powietrzu. Dzięki rozwiązaniom oferowanym przez CAMPUS bez obawy możesz czerpać przyjemność z ulubionych czynności nawet kiedy okoliczności nie sprzyjają dobrej zabawie. Podczas projektowania każdej kolekcji szczególną uwagę poświęcamy jej funkcjonalności. Odzież i akcesoria CAMPUS, zostały zaprojektowane tak, aby nie straszne były niesprzyjające warunki. Deszcz, śnieg, wiatr czy niska temperatura? Mamy rozwiązanie. Campus. Sprawdzony w terenie.